החזון שלי

אז מי אני?

יוכבד בוטמן

נעים מאד!

נשואה ואמא גאה ל-10 ילדים נפלאים ב"ה, מרצה, מנטורית ויועצת לחיי אישות. אני מלווה זוגות בלהט במסעם בחיי הנישואין ומנחה אותם לעצמאות רגשית בשיטת המובחנות.

כשחושבים על זה, יכולתי להסתדר כמו 80% מהזוגות ברחבי העולם, להסתפק בנישואים טובים ורגילים. יכולתי לאמץ חיים של שגרה ואולי למצוא נחמה בפשטות הזו במהלך חיי.

אבל זה לא הספיק לי. דרך עבודתי, תוך תמיכה באינספור נשים באתגרים הזוגיים שלהן, גיליתי אמת עמוקה. מערכת יחסים לא יכולה לשגשג בתחום המונוטוניות. זה דורש העצמה מתמדת, ללא קשר לשלב בו הוא נמצא. כמו שהעולם יכול להיות קר בחוץ, לזוגיות יש פוטנציאל להיות אפילו יותר קר. לעומת זאת, כשהחום מקרין מבפנים, יש לו את הכוח להצית אש יוקדת של תשוקה ואהבה. -10

איכפת לי מכל אחת מכן

זו השליחות שלי

עם אנרגיה חיובית והמון שמחה אני עוסקת בתחום טהרת המשפחה, מכוונת לדעת, להכיר ולאהוב את החלק הנשי עם כל העוצמות שבו ולעורר דינמיקה זוגית טהורה וקדושה לא רק בחיים האישיים שלי, אלא להנחיל את אורך החיים האנרגטי אצל זוגות רבים שיזכו לגלות את האושר האין סופי בחייהם.

להקפיץ את הזוגיות אפשר תמיד, אבל חייבים לדייק אותה ולכן, החלטתי לצאת לשליחות חיי ולהעניק לעוד ועוד זוגות ברחבי העולם כלים מעשיים להגיע לחיי קדושה וטהרה מתוך אושר וסיפוק תמידי. עוד משחר ילדותי הייתי מלאה באנרגיה חיובית. אהבתי לפעול, לעשות, למלא חלל ולעשות 'מצב'.

בגיל 16 הקמתי ארגון נוער והייתי אוזן קשבת לנערות מתבגרות, ידעתי שהסוד הגדול בשנות ההתבגרות הוא האנרגיה הבלתי פוסקת. אם אני אצליח לנתב את האנרגיה למקום חיובי וטוב, אגשים את חלום חיי ואראה את הנערות המתבגרות מלאות אור, מחייכות, נהנות והחיים משיבים להן באור זוהר. החיבור לבנות הנוער בעשיה בלתי פוסקת, יחד עם צוות מדהים וכוחות משותפים של פעילות הארגון הקפיצו את חיי הקהילה והפכו את הארגון לארגון חם, אוהב ומכשיר לקראת בנית הבית הפרטי של כל נערה ונערה.

אל תפספסי
את ההזדמנות

לנרשמות השבוע

קוד קופון הנחה ישירות למייל
על מגן מיטה לרגעים אינטימיים


זוהי ההזדמנות שלך להכיר את המוצר
שיאפשר לך שחרור ורוגע ברגעים הכי אינטימיים שלך!