אישה יקרה!

רוצה להתחבר יותר ולחזק את הקשר האינטימי?
מחפשת כלים מדוייקים לחיי אישות?
רוצה לחיות באושר זוגי ללא תלות ולהרגיש אישה אהובה ללא תחושות אשם?

יוכבד בוטמן, מנטורית ויועצת לחיי אישות מוסמכת שליוותה מאות נשים בתהליך של עצמאות רגשית בתוך הקשר הזוגי, מגישה:
"המרתון לזוגיות מאושרת ב-27 יום" - מחזור שמיני שיוצא לדרך.
התכנית הזו תאפשר לך:

וככה זה
הולך לעבוד

נצא יחד למסע של 27 ימים
שבהם תצעדי בתהליך העצמת הקשר הזוגי בשיטת המובחנות.
תלמדי את עקרונות המובחנות בזוגיות ותרכשי כלים מעשיים שיעזרו לך לנהל את המערכת הזוגית שלך ברוגע ובביטחון ללא תחושות אשם וללא נקיפות מצפון..

מידי יום יפתח לך שלב נוסף בתוכנית וצעד אחר צעד בעקביות ותרגול תעצימי את הדינמיקה הזוגית.
אגלה לך את הסודות הגדולים לחיזוק הקשר האינטימי באושר, תקבלי תשובות לשאלות אישיות ותדעי לנהל את המערכת היחסים הזוגית שלך ברוגע ובחופשיות.

הכי חשוב- תצאי מתלות לעצמאות רגשית בתוך הקשר הזוגי ותצליחי להגשים את החלום הנשי שלך ולהיות הכי טבעית ומשוחררת. והכל- אצלך מהבית!

זה מה שמחכה לך

בתוכנית הליווי

שלב ראשון
איך לקרוא את מפת הזוגיות
תצליחי להביט אל תוך המערכת הזוגית שלך מבחוץ ולערוך איתה הכרות מעמיקה, תזהי את ההרגלים שלכם כבני זוג, ותביני מה מיטיב איתך ומה פחות ללא תחושות אשמה ונקיפות מצפון. רק כך תצליחי לגעת באובייקטיביות בקושי ובכאב, לטפל בהם ולהקפיץ את האהבה הזוגית ממקום כנה ונאמן לעצמך.
שלב ראשון
שלב שני
המשמעות של חיי עונג באינטימיות גבוהה
נלבן יחד את סוגיית העונג באינטימיות ותוכלי לזהות את החסם העיקרי המונע ממך להגיע אל פסגת העונג. בשלב זה תרכשי את הכלים ליצירת שפה אינטימית משותפת עם בן זוגך שתביא אותך לעליה בסיפוק ועונג.
שלב שני
שלב שלישי
דימוי רגשי ופיזי
בשלב זה תכירי את השלבים לבניית הדימוי העצמי הרגשי והפיזי ללא תלות בסביבה. את תבחני את עצמך על פי דעתך והנוחות האישית שלך ותרכשי את הכלי האדיר שיעביר אותך מ"סטיגמות על עצמך" ל"ערך עצמי אמיתי וכנה". בכח הכלי האדיר של כנות ואמון בעצמך תעצימי את המערכת הזוגית שלך.
שלב שלישי
שלב רביעי
איך מתמודדים עם הפרעות באינטימיות
בכל קשר זוגי צצות הפרעות מנפצות אהבה במהלך הקשר האינטימי, בשלב זה נדע לזהות את אותן הפרעות, להפוך אותן לאתגר שניתן להתגבר עליו ומתוכן להגיע אל אושר וסיפוק רב. כי לא ניתן לברוח מאתגרים וקשיים במערכת הזוגית, צריך לדעת להתמודד איתם ולהשתמש בהם כזרקור שמוביל להצלחה.
שלב רביעי
שלב חמישי
אסטרטגיית המפגש האינטימי
כדי שתצליחי לרענן ולחדש את המפגשים האינטימיים בחדר השינה, אתן לך 10 כלים מעשיים לתכנון וביצוע פרקטי בכל שלב בחיי הנישואין כי התחדשות ורעננות הן חלק בלתי נפרד מתוך תחזוק המערכת הזוגית והן מהוות בסיס להגשמת כל חלום זוגי.
שלב חמישי
שלב שישי
תחרות סמויה וגלויה בתוך קשר זוגי
בשלב זה כשאת כבר עולה ומתקדמת לקראת זוגיות מאושרת מגיע האתגר הגדול בשם ה"תחרות הזוגית" שגורם לחוסר איזון בקשר האינטימי. כאן תגלי את הקסם שיתן לך את הכח להיות את! הכי טבעית, ללא תחרות מתמדת בינך לבין בן הזוג שלך.
שלב שישי
שלב שביעי
איך לנהל קשר אינטימי במהלך שעות היממה יחד עם חיי שגרה של עבודה ומשפחה
הקושי במעבר בין תפקוד יומיומי בעומס שגרתי לכניסה אל תוך חדר השינה ברעננות ועם תשוקה גדולה אל בן הזוג פוגע לעיתים רבות בתפקוד האינטימי ומחליש אותו. בשלב זה תכירי את 4 הטכניקות לניהול חיי שגרה בשילוב קשר של אהבה ללא פגיעה בתפקוד האינטימי.
שלב שביעי
שלב שמיני
צידה לדרך זוגית מוארת
בסיום תהליך של הכרות מעמיקה עם הצרכים האישיים שלך בתוך הקשר הזוגי תקבלי כלים לשמירה רציפה על קשר אינטימי זוגי עמוק תוך כנות, אמינות וזמינות מוארת ובריאה שתאפשר לך להגשים שאיפות זוגיות ולהתקדם בכל תחומי החיים
שלב שמיני

וזה לא הכל! יש גם

4 בונוסים שווים!

בונוס מס' 1 | הלכה למעשה

בסיום כל פרק תקבלי דף סיכום מעוצב ותרגילי אימון משמעותיים, כדי להפוך את התאוריה למעשה ולהצליח לצלול עמוק יותר לתוך עולם ההתפתחות האישית, לאפשר לך ליישם באופן פעיל את המושגים שנלמדו ולטפח מיומנויות מעשיות למערכת יחסים זוגית מספקת ומחוברת יותר.
בשווי ₪250

בונוס מס' 2 | יודעת לשאול

במהלך הקורס תשתתפי בהדרכה אינטרנטית ודינמית בה תוכלי לשאול כל שאלה ולקבל תשובות והעמקה נוספת תוך שמירה על פרטיותך. כך תוכלי לדייק את התרגול ולהתקדם בהתאמה אישית ומדויקת עבורך.
בשווי ₪330

בונוס מס' 3 | עזר כנגדה

10 סרטונים מיוחדים לבעל שישפרו את ההבנה שלו כלפיך, את הנתינה ההדדית שלכם ואת האהבה ללא תלות. זוהי סדרה של סרטונים מחזקים, מרעננים ומעודדים שהותאמו במיוחד כדי לספק תובנות חשובות לצורך השלמת התהליך הזוגי, בניית מערכות יחסים חזקות יותר וטיפוח צמיחה הדדית.
בשווי ₪730

בונוס מס' 4 | קלפי העצמה

קבלי גישה למאגר קלפי העצמה לטיפוח מערכת יחסים מוארת ואינטימית ויצירת שותפות הרמונית ומשגשגת.
בשווי ₪220

שווי כל הבונוסים: ₪1530!

מחיר התוכנית כולל הבונוסים: ₪2550

אז

כמה זה עולה לי?

מחזור שמיני יוצא לדרך אל תפספסי את המחיר המיוחד 1650 ש"ח בלבד!

₪165 X 10 חודשים

הקורס של יוכבד בוטמן זמין כעת במחיר מוזל לזמן מוגבל, ומאפשר למשתתפות גישה לתובנות יקרות ערך והדרכה בתעריף סביר. הצעה מיוחדת זו מספקת הזדמנות ליחידים לנצל את היתרונות של הקורס במחיר שלא יחזור, מה שהופך אותו לזמן אידיאלי להשקיע בצמיחה אישית ולשפר את חיי האישות והנישואין.

תראי מה

יש להן להגיד

אהבתי את קלפי ההשראה!!

תמיד חיפשתי משחק מלא בתוכן וערך שימלא את הזוגיות בטוב. סוף סוף מצאתי את המשחק שמכיל בתוכו את הבונוס המיוחד הזה, את קלפי ההשראה שמאפשרים להתאפס, לחזור לפורפורציה זוגית ולמצוא את החיובי והטהור בתוך הזוגיות. המשחק הזה מלא בערך והקלפים הם השראה לכל מצב ולכל שלב בזוגיות..

צביה שמש

המתנה הכי טובה שקניתי ליום הנישואין שלנו!

השנה בחרתי להפתיע את אשתי ולקנות לה מתנה שתחזק יותר את הקשר. כמה שידעתי שאשתי אוהבת משחקים זוגיים, אז אחרי המשחק הזה אני יכול להגיד שמסתבר שכשהמשחק טוב וחזק, אני מתחבר לזה הרבה יותר ממנה ולא רוצה להפסיק לשחק!

זה משחק מדהים שמחייב אותך לחתור להצלחה יחד עם פרגון מלא, עם מחמאות ואפילו גורם לך לחשוב על מתנות הכי מדויקות לאישה. ממליץ ומבסוט שקניתי.

משה לוי.

כל זוג חייב לנסות את זה!

משחק מטורף! חייבת לשתף שאנחנו משחקים בו שוב ושוב... בכל הזדמנות שאנחנו מרגישים עומס ולחץ יתר בחיים, אנחנו יוצאים להפוגה ולוקחים איתנו את המשחק, את דאבל רייס!! הוא מייצר אווירה חיובית, ממלא באנרגיה וממריץ להשקיע עוד בזוגיות. כל זוג חייב לנסות את זה!!

חנה דייטש

מומחיות וניסיון

המומחיות והניסיון הרב של יוכבד בוטמן מבטיחים הדרכה מדויקת ותובנה.

גישה הוליסטית

הקורס של יוכבד בוטמן מציע כלים ותובנות מעשיים לדינמיקה הייחודית של נשים.

אסטרטגיות פרקטיות

שיטתה מספקת טכניקות מעשיות ליישום מיידי הניתנות לפעולה, לתקשורת ולחיבור.

העצמה ואותנטית

הגישה של יוכבד בוטמן מטפחת העצמה וקבלה עצמית תוך הבנה נשית.

למה לבחור דווקא בקורס של יוכבד

למענך הנה

טעימה מתוך המרתון

נגן וידאו

איכפת לי מעצמי

ואני רוצה להרשם עכשיו!

מחיר התוכנית כולל הבונוסים: ₪2550

מחזור שביעי יוצא לדרך 1650 ש"ח בלבד!

₪165 X 10 חודשים6

אל תפספסי
את ההזדמנות

לנרשמות השבוע

קוד קופון הנחה ישירות למייל
על מגן מיטה לרגעים אינטימיים


זוהי ההזדמנות שלך להכיר את המוצר
שיאפשר לך שחרור ורוגע ברגעים הכי אינטימיים שלך!